Wysyłka po premierze - PREMIERA – 16.10.2019 Dynamiczne zwroty akcji, nieoczekiwane zdarzenia, skrajne emocje i nieprzewidywalny morderca, który na własną rękę wymierza sprawiedliwość.
Temat drugiej wojny światowej pojawia się w literaturze wielokrotnie. Opisano już bohaterstwo jej uczestników, aspekty życia codziennego, złe i dobre decyzje polityków, cierpienie i śmierć żołnierzy, nikczemność i odwagę.
Kolejny tomik poezji Barbary Wrzesińskiej. Jak we wcześniejszych odnaleźć w nim utwory poetyckie „napisane przez życie”. Poruszające realne egzystencjalne zagadnienia, jakże bliskie naszym sercom.
Człowiek jest tak ukształtowany, że choćby nie chciał, choćby bał się, albo nienawidził, zawsze dopuści do siebie jedno - miłość.
Delikatna i czysta miłość, emocjonująca podróż i niecodzienna historia dorastania, w centrum której znajduje się Maja i jej przygoda w dorosłym świecie.
Młody szkocki zoolog i myśliwy wyrusza na południe Anglii, by rozwiązać mroczną tajemnicę lasów Sussex. Trafia do osobliwej krainy, zamieszkanej przez wojowniczych farmerów, kłusowników i arystokratów.
Miłość ma różne oblicza i imiona. Nie zna granic, ale też nie trwa wiecznie. Czasami jednak śmierć przerywa najpiękniejsze z uczuć.
Mijanie czasu” – Stanisława Kuczkowskiego to historia chłopca, który z jakiejś przyczyny, a może pod presją matki, w wieku „młodzieńczym” jedzie „pociągiem” do małego miasteczka, aby tam poznać nieznanego, zapomnianego ojca. Tam poznaje dziewczynę, która później zostaje jego żoną.
Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii to tak naprawdę jeden wielki dialog, który w rzeczywistości jest monologiem, ponieważ trzy główne postacie (pani psycholog, Mrówczyńska i autorka) składają się na jedną – Mrówczyńską.
Ubóstwo i luksus, technologia i zacofanie, barbarzyństwo i cywilizacja. Przyczyny i związki w konfliktach, jaki toczą się między dwoma kulturami, krajami.
Życie ma zawsze ostatnie słowo. I nie należy do nas, to my należymy do niego. I choćbyśmy je sobie najstaranniej układali i tak zrobi jak zechce. Ta opowieść jest właśnie o tym. O wydarzeniach, które pojawiają się nieoczekiwanie, o rzeczach, które mówią i o ludziach, którzy stają się lepsi, nawet jak czynią zło.
Stanisław Kuczkowski w książce "Dzieciństwo - Młodość" wspomina Stasia Kuczkowskiego i Staszka Kuczkowskiego. Ich świat - czy też swój widziany ich oczami: swoją przeszłość, a ich teraźniejszość.
Tworząc sklep internetowy czy oferując popularne usługi, warto skonstruować nie tyle mobilną wersję strony, co aplikację mobilną, z której będą mogli korzystać klienci. Warto zlecić stworzenie aplikacji na popularne systemy, czyli Android i iOS. Pomóc może w tym Flutter. Czym jest i dlaczego warto się nim zainteresować?...
Współpraca z adwokatem może być bardzo wartościowa dla każdego, kto znajduje się w sytuacji wymagającej wsparcia prawnego. Adwokaci są ekspertami w dziedzinie prawa i mają wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala im pomóc swoim klientom w rozwiązywaniu trudnych spraw prawnych....