Wraz z autorką przenosimy się z Warszawy do Nowego Jorku i przeżywamy opowieści o jej zaburzonym dzieciństwie z ojczymem psychopatą, gwałcie i psychicznej śmierci autorki.
Z niejednym pomysłem na swoją śmierć Mici udaje się przekonać siebie do życia. Jest to odważna opowieść autorki o traumatycznych epizodach z jej życia, skierowana głównie do kobiet po przejściach. Przysłowiowy kłębek i supełki to droga do siebie przez nieprzepracowane i nierozwiązane osobiste dramaty.
Jeśli szukasz bezpiecznego miejsca w sobie po traumie i nie jest ci obcy życiowy horror, to pozwól sobie rozgościć się w tej opowieści z kubkiem gorącej herbaty. Micia uczciwie przyznaje się do tego, co dzieje się z ciałem po traumach i ubiera swoje cierpienie – jak i ciekawość siebie – w różne metafory. Nie ulegając własnym diagnozom – borderline, ChAD i PTSD – ruszyła do przodu z planem życia, tym razem z miłości do siebie. Ta książka jest miejscem na poszerzenie świadomości, skonfrontowanie siebie i podanie sobie ręki, gdy ucieczki przed sobą nie dawały żadnego efektu.
Dziś, jako trenerka transformacji, Micia pomaga innym w odkryciu i celebracji siebie, korzystając również ze świata quantum. Poprzez pytania, analizy i ćwiczenia rozwiniesz również i swój kłębek włóczki. Przestrzeń, w jakiej się tu znajdziesz, pozwoli spojrzeć na siebie nie jako na ofiarę, ale godną miłości kobietę, która pragnie żyć, a nie tylko przetrwać
Autorka na łamach tej pozycji opowiedziała o przeżytych traumach. Micia Mieszkowski podkreśliła, że: „Książka pozwoliła mi wypowiedzieć wiele rzeczy na głos”

http://autorzy365.pl/to-ksiazka-ktora-zawiera-tresci-mojego-zycia-kontynuacja-wywiadu-z-micia-mieszkowski_a7027
http://autorzy365.pl/ksiazka-pozwolila-mi-wypowiedziec-wiele-rzeczy-na-glos-wywiad-z-micia-mieszkowski_a7028
PATRONAT NAD KSIĄŻKĄ OBJĘLI: Portal dlaLejdis, Kulturalne rozmowy, Mirosława Dudko – Oaza recenzji, Shakeitbooks, Czytamy Mamy, OliWolumin, Zaczytana Mateczka