Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Autorka książek z pikantnym opisem doznań erotycznych

Autorka książek z pikantnym opisem doznań erotycznych

Mowa oczywiście o Marcie W. Staniszewskiej, która zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem „Nigdy cię nie zapomniałam”. Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki.

Pracę nad drugą częścią „Nigdy nie pozwolę ci odejść” udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy i dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków.

W 2016 roku obie części książki zostały wydane w formie papierowej. Autorka nie poprzestała na pisaniu, bowiem światło dzienne ujrzała już trzecia powieść autorki „I obiecuję ci miłość” przedstawiająca pikantne losy całkiem nowych bohaterów.

Marta W. Staniszewska i jej twórczość

Autorka pisze szczególnie dla kobiet.

Podczas rozmowy z czytelnikami, Marta W. Staniszewska wyznaje:

Kobiety pochłaniają każdą scenę z biciem serca. Biorą to, co daje im autor, później chwilę pocierpią nad światem: że nie taki, jak w książce lub filmie, ale szybko wracają do normalności. To nie jest tak, że ja piszę o tym, o czym marzę, choć oczywiście po części przeżywam życie moich bohaterów. To bardziej jest tak, że piszę o tym, o czym marzy większość, i staram się im dać odrobinę radości z czasu z książką.

Zachęcamy do skorzystania z promocji, w której dwie części książki autorki można kupić taniej – zapraszamy do naszej księgarni tylkorelaks.pl

http://tylkorelaks.pl/32-nigdy-cie-nie-zapomnialam-nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-9788379005208.html