Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść
Obniżka! Na krawędzi światów Zobacz większe

Na krawędzi światów

Na krawędzi światów

Nowy produkt

„Na krawędzi światów” to poruszająca opowieść, która pozwoli nam zastanowić się, jak bardzo „bagaż” wyniesiony z rodzinnego domu, jest w stanie wpłynąć na nasze życie.

Więcej szczegółów

22,13 zł brutto

-26%

29,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorKinga Trześniowska
ISBN9788379001828
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2014
OprawaMiękka
Liczba stron232
Format140x200
Waga w gramach250
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

„Na krawędzi światów” to poruszająca opowieść, która pozwoli nam zastanowić się, jak bardzo „bagaż” wyniesiony z rodzinnego domu, jest w stanie wpłynąć na nasze życie. Anastazja, główna bohaterka powieści zostanie oskarżona o zamordowanie dyrektora swojej szkoły, ale nie będzie to jedyny wstrząs jakiego dozna, ponieważ na sali rozpraw pojawią się jej biologiczni rodzice, których nigdy wcześniej nie miała okazji poznać.

Matylda dobra koleżanka Anastazji postara się jej pomóc. Sprawa nie jest prosta, ale wsparcie nadprzyrodzonych sił, które dojdą do głosu, okaże się nieocenione. Czy ostatecznie uda się udowodnić niewinność Anastazji? Jak bardzo na sposób myślenia i postepowania wpłynie śmierć? Na te i wiele innych pytań odpowiedz odnajdziemy w książce.

Opinie

Napisz opinię

Na krawędzi światów

Na krawędzi światów

„Na krawędzi światów” to poruszająca opowieść, która pozwoli nam zastanowić się, jak bardzo „bagaż” wyniesiony z rodzinnego domu, jest w stanie wpłynąć na nasze życie.