Nowy Obniżka! Mity i androny Zobacz większe

Mity i androny

WPS0349

Nowy produkt

Niezwykłość w codzienności tak jednym słowem można opisać zbiór dziesięciu opowiadań w których autor przenosi nas w inny wymiar życia codziennego

PREMIERA 17 styczeń 2019 r.

Więcej szczegółów

17,34 zł brutto

-42%

29,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorLech Brywczyński
ISBN978-83-8119-325-2
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2019
OprawaMiękka
Liczba stron200
Wysyłamy w:Wysyłka po premierze

Więcej informacji

Niezwykłość w codzienności tak jednym słowem można opisać zbiór dziesięciu opowiadań w których autor przenosi nas w inny wymiar życia codziennego. Opisane przez niego historie nie łączą się zupełnie ze sobą tak jak i ich bohaterowie. Jednak odnajdziemy w nich niezwykłość i zupełnie inne podejście do szarą rzeczywistość. Przeplatające się wątki kryminalne z miłosnymi, fragmenty z pamiętnika, a nawet postać widmo, która również się pojawia, dostarczy czytelnikowi nowych wrażeń. A wyjątkowe podejście autora, który dał upust swojej wyobraźni, pozwoli spojrzeć na codzienne problemy z zupełnie innej perspektyw. A przecież każdy z nas szuka przepisu na szczęście

Opinie

Oceń 
2019-01-14

Recenzja przedpremierowa

Po lekturze już jednego utworu zauważyłam, że Mity i androny to historie, w których wszystko staje się możliwe. Wyobraźnia nie ma bowiem drzwi ani okien, nie ma granic.

Każda opowieść tak naprawdę pobudza w nas różne obszary. Wywołuje w nas emocje, zostawia z pytaniami i refleksjami.

Wydaje mi się, że każdy czytający przypisze do siebie któreś z niniejszych opowiadań. Bo wiadomo, że różnimy się między sobą, mamy inne doświadczenia, wspomnienia i codzienność. Dlatego też jedne trafią do nas bardziej, inne mniej, z niektórymi się może utożsamimy, inne odrzucimy. Ale jedno jest pewne - tego zbioru nie zapomnimy.

Pełna recenzja na http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4874947/mity-i-androny/opinia/49881042#opinia49881042

  Oceń 
  2019-01-11

  PRZEDPREMIEROWO

  Jak wiele odcieni ma nasze życie? Jak dużo historii generuje nasza rzeczywistość? A ile jest w stanie zapewnić wyobraźnia?

  W Mitach i andronach odnajdziemy paletę barw, choć nieco bardziej w ciemnej tonacji, aniżeli jasnej czy pastelowej, choć zdarzają się takie przebłyski.
  Jest to bowiem zbiór opowiadań, odrębnych od siebie, zawierających różne wątki, kierujących się innymi motywami.

  Pojawia się w nich wątek egzystencjalny, miłosny, kryminalno-sensacyjny. Znajdziemy również dobry obyczaj, ale też i psychologiczne aspekty, a nawet czystą fantastykę. Miłość z kolei przybiera znajome oblicza, ale też i takie, których być może nie chcielibyśmy przeżywać. Książka zawiera głębokie przekazy, potrafi przebrnąć przez kolejne warstwy i dostać się do naszego wnętrza.

  W trakcie lektury zauważyłam, że Mity i androny to historie, w których wszystko staje się możliwe. A może i niekiedy w naszym życiu też tak bywa?

  Jeśli oczekujecie od opowieści wywołania refleksji i wielu pytań w waszej głowie, to jest ona dla was.

  https://www.instagram.com/p/Bsfd9M8hhcO/

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Mity i androny

  Mity i androny

  Niezwykłość w codzienności tak jednym słowem można opisać zbiór dziesięciu opowiadań w których autor przenosi nas w inny wymiar życia codziennego

  PREMIERA 17 styczeń 2019 r.