Nowy Obniżka! Mitek część II Zobacz większe

Mitek część II

WPS0341

Nowy produkt

Pięknie ilustrowana książeczka dla najmłodszych czytelników. Poznaj kolejne, ciekawe przygody Kacperka i jego najlepszego przyjaciela, ślimaka Mitka.

Więcej szczegółów

13,93 zł brutto

-30%

19,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorJolanta Barthel
ISBN978-83-8119-261-3
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2018
OprawaMiękka
Liczba stron38
Wysyłamy w:48h - 72h + czas dostawy

Więcej informacji

Pięknie ilustrowana książeczka dla najmłodszych czytelników. Poznaj kolejne, ciekawe przygody Kacperka i jego najlepszego przyjaciela, ślimaka Mitka.Kacperek wraz z mamą udają się z wizytą do cioci Emmy Rodzina mile spędza czas nad stawem. Piękna pogoda, szum wiatru i spokojna woda sprawia, że Kacperek zasypia. Niespodziewanie, gdzieś w oddali zaspany chłopiec słyszy głosy. Wydaje się mu, że woła go najlepszy przyjaciel, ślimaczek Mitek. Okazuje się, że to swym szumem nawołują trzciny. W ten sposób nasz bohater przenosi się do Państwa Zielonych Mieczy.

Jakie przygody czekają na chłopca? Czy Kacperkowi będzie towarzyszyć ślimaczek Mitek?

Szukasz wartościowej bajki o przyjaźni? Bajki, która bawi, uczy i pomaga poznawać świat? Ta bajka uczy, że prawdziwa przyjaźń jest w stanie przetrwać wszystko.

Opinie

Oceń 
2018-11-09

Zachęcam do czytania dzieciom

Opowiastka zachęca dzieci do obserwowania natury: roślin i zwierząt, wzbogacona ilustracjami pomaga naszym milusińskim do wczucia się w atmosferę i sytuację zdarzenia. Fantazyjny świat dzieci oraz ich otwarte, niekonwencjonalne myślenie pozwala na przyjaźnie z niecodziennymi stworzeniami.
W tym wypadku ze ślimaczkiem, z którym nasz bohater Kacperek potrafi „rozmawiać” wczuwając się w jego sytuację. Historia chłopca i jego przyjaciela wciągają do przeżywania przygód razem z nimi.

Zdolność do empatii wobec ludzi i zwierząt jest drogocenną cechą, która niezmiernie wzbogaca nasze życie, warta jest oczywiście rozwijania u naszych najmłodszych czytelników.

Piękna książeczka, polecam dla małych czytelników!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Mitek część II

  Mitek część II

  Pięknie ilustrowana książeczka dla najmłodszych czytelników. Poznaj kolejne, ciekawe przygody Kacperka i jego najlepszego przyjaciela, ślimaka Mitka.

  Produkty powiązane