Obniżka! Inny wariant życia Zobacz większe

Inny wariant życia

WPS0325

Nowy produkt

Opowieść o Izie i Januszu rozpoczyna się w albumie ze starymi zdjęciami. Kobieta przegląda go i z sentymentem wspomina ich wspólne lata.

Więcej szczegółów

21,54 zł brutto

-40%

35,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorGrażyna Mączkowska
ISBN978-83-8119-224-8
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2018
OprawaMiękka
Liczba stron210
Format148x210
Waga w gramach300
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

Opowieść o Izie i Januszu rozpoczyna się w albumie ze starymi zdjęciami. Kobieta przegląda go i z sentymentem wspomina ich wspólne lata. Poznali się w liceum i oboje zakochali w sobie. Najstarsze zdjęcia przypominają jej ich pierwszy taniec na szkolnej potańcówce, wyjazd na wykopki do pobliskich pegeerów oraz szkolną wycieczkę do Malborka. Na niektóre tylko zerka, ale na wielu zatrzymuje wzrok na dłużej. Wspominając, prowadzi czytelnika od licealnych lat, poprzez wczesne macierzyństwo, które zniweczyło jej młodzieńcze plany. Aż po dzisiejsze czasy, ukazując życie, które wiele razy zaskoczyło ich, pukając do drzwi i przynosząc zupełnie inny wariant, niż mieli w planach.

Opinie

Oceń 
2018-11-05

Życie bywa przewrotne

"Inny wariant życia" to książka o tym, że życie bywa przewrotne i pisze dziwne scenariusze. To co wydawać by się nam mogło mocnym filarem, też może ulec zachwianiu. Jednak to od nas zależy, czy naruszony postument zburzymy , czy uda nam się go umocnić na tyle, że przetrwa jeszcze długie lata. To powieść o tym, jak wielką moc ma przebaczenie, o tym że warto dawać drugą szansę, bo błądzić jest rzeczą ludzką.

https://czytam-dajeslowo.blogspot.com/2018/11/inny-wariant-zycia-grazyna-maczkowska.html

  Oceń 
  2018-10-30

  Ciekawa

  Marta Korycka

  Ta niepozorna książka uczy tak naprawdę jednego – akceptowania tego, co przyniesie los i jak na nowo zaplanuje nam życie, gdy przeznaczenie postawi nas na kolejnym zakręcie. Tylko czasami bardzo trudno jest się z tym pogodzić, skoro los zafundował nam wielkie kłopoty, traumę, nieuleczalną chorobę, a my nie mieliśmy na to najmniejszego wpływu i trudno to zaakceptować. Najważniejsze jest to, by żyć i pełnić najważniejszą funkcję wśród życiowych różnorodności – samemu podejmować decyzje, dokonywać wyborów, szukać kompromisów. Nie można przekreślać życia za jeden błąd, gdyż błądzić jest rzeczą ludzką. Należy dawać drugą szansę, gdyż od jednej decyzji zależeć będzie wszystko – który wariant życia będzie realizowany.

  https://atramentowomi.blogspot.com/2018/10/inny-wariant-zycia-patronat-medialny.html

   Oceń 
   2018-10-30

   [Recenzja patronacka] Inny wariant życia – Grażyna Mączkowska

   Inny wariant życia to pisana prosto, ale sugestywnie i emocjonalnie opowieść o prawdziwości życia, odsłaniająca jego wszelkie płaszczyzny, pokazująca przewrotność i parabolę uczuciowo – afektywną. To powieść, w której przejrzy się mnóstwo czytelników, znajdzie wiele podobieństw i osobliwych czynników. Powieść, jak sentymentalny powrót wstecz, która pokazuje pewne zależności. Czasami wystarczy pogodzić się z tym, co było i jest. Czasami warto wybaczyć, by być w zgodzie ze sobą. Zrobi na Was wrażenie! Na mnie zrobiła. Odnalazłam w niej dużo elementów bliskich mojemu sercu! Polecam!

   https://nietypowerecenzje.blogspot.com/2018/09/recenzja-patronacka-inny-wariant-zycia.html

    Oceń 
    2018-10-17

    Uczy przebaczenia

    Wspomnienia zawarte w tej książce pokazują nam, że życie nie zawsze układa się tak, jak sobie to wymarzymy, ale to wcale nie znaczy, że jest przez to gorsze. Jest to po prostu inny jego wariant, który może okazać się równie satysfakcjonujący. Książka ta pokazuje takie najbardziej realne życie, w którym każdy z nas może się odnaleźć. Każdy z nas ma pragnienia, marzenia, cele, a także każdy z nas w swoim życiu przechodzi przez etapy radości, rozczarowania, smutku, wybaczania, także myślę, że na jakimś etapie każdy może w tej pozycji znaleźć coś, co go dotyczy.


    https://niezwykle-slowa.blogspot.com/2018/10/74-inny-wariant-zycia.html

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Inny wariant życia

     Inny wariant życia

     Opowieść o Izie i Januszu rozpoczyna się w albumie ze starymi zdjęciami. Kobieta przegląda go i z sentymentem wspomina ich wspólne lata.

     Produkty powiązane