W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://tylkorelaks.pl  używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies
Nowy Obniżka! Bierz plecak i lecimy Zobacz większe

Bierz plecak i lecimy

WPS0291

Nowy produkt

Pasjonująca powieść obyczajowa. Główni bohaterowie to młodzi ludzie, którzy po ukończeniu szkół średnich stają przed dylematem - „co dalej?”.

Więcej szczegółów

16,03 zł brutto

-30%

22,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorBeata Goździk
ISBN978-83-8119-111-1
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2018
OprawaMiękka
Liczba stron90
Format148x210
Wysyłamy w:48h - 72h + czas dostawy

Więcej informacji

Pasjonująca powieść obyczajowa. Główni bohaterowie to młodzi ludzie, którzy po ukończeniu szkół średnich stają przed dylematem - „co dalej?”. Jak większość osób w tym wieku pragną samodzielności, snują plany na przyszłość i marzą o bardzo dalekich oraz bliskich podróżach. Akcja książki toczy się w malowniczym Tomaszowie Mazowieckim i jego okolicach. To tutaj poznamy Jolkę i Malwinę oraz Karola, Wiktora i Przemka. Dość wyraźnie zarysuje się również postać babci Wiktora, koleżanka Jolki- Baśka i znajomy Baśki – Józek. Podążając za bohaterami, spotkamy także ludzi z innego kontynentu. Książka o miłości i niepewności, szczęściu, strachu, i poczuciu bezpieczeństwa.

Opinie

Oceń 
2018-02-09

Młodzieńcze dylematy

„Powieść dla młodzieży tocząca się w Tomaszowie Mazowieckim, mieście otoczonym pięknymi krajobrazami. Bohaterowie stoją u progu dorosłości, szukają swojego miejsca na ziemi, podejmują decyzje, by móc czuć się samodzielnymi; w tle marzenia do spełnienia, miłość, polska przyroda i egzotyka” - tak na wstępie pisze o powieści sama autorka. Piątka nastolatków po egzaminie maturalnym przeżywa najdłuższe wakacje swojego życia. Ten wspaniały, beztroski czas podszyty jest jednak troską o dalszy los - jaki wybrać kierunek studiów? Czy w ogóle na nie iść, czy lepiej od razu zacząć pracować? A jeśli tak, to jaki wybrać zawód?
„Bierz plecak i lecimy” to pierwsza część przygód paczki przyjaciół. Czytelnik jest świadkiem ich wkraczania w dorosłość, ale także chęci przeżycia niezapomnianych wakacyjnych przygód. Krajobrazy Tomaszowa Mazowieckiego, sylwetki bohaterów skonstruowane w taki sposób, że w każdej z nich można odnaleźć cząstkę siebie oraz ciekawostki dotyczące plemion zamieszkujących Etiopię, wplecione w główny wątek powieści sprawiają, że nie sposób się od niej oderwać.

  Oceń 
  2018-01-31

  przygoda z wesołą paczką

  „Bierz plecak i lecimy” to powieść o młodzieży i dla młodzieży. Czytelnicy poznają piątkę nastolatków, którzy właśnie zdali egzamin maturalne i teraz cieszą się pełnią życia i upalnym latem. Chodzą nad zalew i urządzają wycieczki rowerowe w swoim rodzinnym mieście – Tomaszowie Mazowieckim. Przed nimi pełno poważnych decyzji, dlatego wolny czas chcą wykorzystać jak najlepiej: na wypoczynek, rozwój pasji, poszukiwanie dorywczej pracy czy… podróż w nieznane.
  Powieść Beaty Goździk opowiada o młodych ludziach na rozstaju dróg życiowych. Przed nimi trudne decyzje, większość z nich może zaważyć na przyszłości nastolatków. Borykają się z problemami dotyczącymi codzienności i wkraczania w dorosłe życie, które przeżywa każdy. Pozwala to czytelnikom lepiej zrozumieć głównych bohaterów, a nawet się z nimi niejako utożsamiać. Każdy, kto zacznie przygodę z tą wesołą paczką, będzie z niecierpliwością śledził jej dalsze losy.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Bierz plecak i lecimy

   Bierz plecak i lecimy

   Pasjonująca powieść obyczajowa. Główni bohaterowie to młodzi ludzie, którzy po ukończeniu szkół średnich stają przed dylematem - „co dalej?”.