Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść
Obniżka! Maślana. Czas pokoju Zobacz większe

Maślana. Czas pokoju

Maślana. Czas pokoju

Nowy produkt

Porywająca, przepełniona brutalnymi opisami powieść Michała Krupy, która pozwoli nam poznać bezlitosnego płatnego zabójcę.

Więcej szczegółów

20,79 zł brutto

-37%

33,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorMichał Krupa
ISBN9788379003266
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2015
OprawaMiękka
Liczba stron220
Format140x200
Waga w gramach230
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

Porywająca, przepełniona brutalnymi opisami powieść Michała Krupy, która pozwoli nam poznać bezlitosnego płatnego zabójcę. Maślana, bo tak zwą owego człowieka nie ma skrupułów. Zabijanie jest dla niego codziennością, podobnież jak  śmierć. W tym świecie nie ma miejsca na litość i współczucie, liczy się pieniądz, a by go zdobyć warto stosować przemoc, i prezentować się jako bezwzględny brutal. Maślana świetnie posługuje się białą bronią, nie myśli zbyt wiele i nie buduje rozbudowanych wypowiedzi. Otrzymuje i wykonuje zadanie, a jego najlepszym przyjacielem zdaje się miecz.

Nadejdzie jednak dzień, który odmieni z pozoru proste życie Maślany. Kolejne zadanie okaże się inne od wszystkich, z którymi mierzył się do tej pory. Ten chory świat przemierzają  ludzkie potwory, które powołuje do życia podanie tajemniczego serum, są także Żydzi, mafia, policja, i twórczyni serum Panna Magdalena. Czy Maślana poradzi sobie w obliczu coraz bardziej pogmatwanej sytuacji? Napięcie rośnie, a jego zdemoralizowane serce zaczyna odczuwać miłość.

Opinie

Napisz opinię

Maślana. Czas pokoju

Maślana. Czas pokoju

Porywająca, przepełniona brutalnymi opisami powieść Michała Krupy, która pozwoli nam poznać bezlitosnego płatnego zabójcę.

Produkty powiązane