W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://tylkorelaks.pl  używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies
Nowy Obniżka! Opowieści minionego lata Zobacz większe

Opowieści minionego lata

WPS0269

Nowy produkt

Książka skierowana jest do młodszych czytelników. Osadzona na terenie malowniczych Mazur, pełna zaskoczeń fabuła, gwarantuje, że przygód i silnych wrażeń nie zabraknie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

16,03 zł brutto

-30%

22,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Grażyna Krynicka
ISBN 978-83-8119-015-2
Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania 2017
Oprawa Miękka
Liczba stron 109
Format 148x210
Wysyłamy w: 48h - 72h + czas dostawy

Więcej informacji

Książka skierowana jest do młodszych czytelników. Osadzona na terenie malowniczych Mazur, pełna zaskoczeń fabuła, gwarantuje, że przygód i silnych wrażeń nie zabraknie.

Bohaterowie, których poznamy w trakcie lektury książki, spędzają wakacje nad Jeziorem Granatowym. Nie będzie to zwyczajny wypoczynek, ponieważ uwikłają się w groźną walkę Dobra ze Złem, z której wyjdą zwycięsko, rozumiejąc, że nawet jeśli nie przepadamy za przygodami to one i tak zawsze nas znajdą. Zawsze, gdy tylko będzie to potrzebne światu.

 

Książka to w dużej mierze fascynacja naturalnym urokiem, zagadką i tajemnicą Mazur. Gdy przyroda odkrywa przed nami swoje zakryte oblicze, można uczestniczyć w magicznym misterium, w którym króluje fantazja, ale też odwieczne ludzkie problemy.

Opinie

Oceń 
2017-10-02

polecam z wielką radością

„ Opowieści minionego lata” to w dużej mierze fascynacja Mazurami, ich naturalnym urokiem, zagadką i tajemnicą. Bowiem tam właśnie, wśród mazurskich lasów i jezior, autorka spędza cały swój wolny czas. A gdy przyroda odkrywa nami swoje zakryte oblicze, można uczestniczyć w magicznym misterium, w którym króluje fantazja, ale też odwieczne ludzkie problemy.

Bohaterowie książki, spędzający nad Jeziorem Granatowym swoje wakacje, uwikłają się w groźną walkę Dobra ze Złem, z której nie tylko wyjdą zwycięsko, ale też zrozumieją, że nawet gdy nie bardzo kochamy przygody, to one i tak zawsze nas znajdą. Zawsze, gdy tylko to potrzebne jest światu.

Opowieść Minionego Lata jest opowieścią intrygującą, ciekawą, tajemniczą, pojawia się w niej także dreszczyk emocji, tych pozytywnych, jak i tych złych.

Przyznam się, że długo zwlekałam, by sięgnąć po powieść, lecz pochłonęłam ją w jeden dzień, jednym tchem.

Powieść intryguje i zaciekawia swojego czytelnika, ale także pojawiają się w niej wątki tajemnicze, gdzie czytelnik wiruje między dobrymi a złymi myślami.

Jest to moja pierwsza przygoda z autorką oraz jej twórczością, przygoda nawet pozytywna, były momenty gdzie mogłabym się przyczepić, lecz postanowiłam, że recenzja będzie pozytywna. Małe mankamenty, mają znaczenie, lecz nie tak duże, gdy powieść jest napisana dobrze, spójnie i przyjemnie się ją czyta, a przede wszystkim, gdy wciąga czytelnika.

Cieszę się, że miałam okazję przeczytać Opowieść minionego lata i mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję sięgnąć po twórczość autorki.

Dlatego z przyjemnością polecam wam twórczość autorki, jak i książkę Opowieść minionego lata.
https://zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com/2017/09/grazyna-krynicka-opowiesc-minionego-lata.html

Oceń 
2017-09-26

nie będziecie się nudzić

Podsumowując: Czytając "Opowieści minionego lata" na pewno nie będziecie się nudzić. Historia jest pełna magii, akcja pędzi przed siebie, a bohaterowie cały czas zmieniają miejsce położenia. A dzięki narracji z widoku więcej niż dwóch osób możemy bliżej zapoznać się z historią.

https://zlodziejka-zapisanych-stron.blogspot.com/2017/09/30-opowiesc-minionego-lata-grazyna.html

Oceń 
2017-09-22

dostarczy radości, emocjonującego napięcia i wzruszeń

Wiele osób zadaje sobie pytanie: „Czy moje życie jest ważne? A może jestem tylko nic nieznaczącą cząstką wszechświata?”. Przed takim dylematem staje również Marta, bohaterka książki Grażyny Krynickiej „Opowieści minionego lata”.
Choć początkowo nie zdaje sobie sprawy ze swoich egzystencjalnych wątpliwości, splot niezwykłych wydarzeń skłania ją do wielu przemyśleń. Ona, Kacper i ciotka Agata, po siejącej spustoszenie ulewie, znaleźli bezpieczne schronienia w Orzechowych Domkach, ale... na jak długo i czy w ogóle to może wystarczyć?
W dodatku dno znajdującego się nieopodal Jeziora Granatowego jest siedzibą złowrogich Cieniasów. Bohaterowie muszą znaleźć w sobie pokłady uporu, determinacji, a co najważniejsze odwagi, by przegnać Złe Siły z niezwykłej Leśnej Doliny. Tylko czy uda im się pokonać wszystkie trudności? Czy liczne doświadczenia pozwolą Marcie na znalezienie swojego miejsca na ziemi i docenienie własnego istnienia?
Książka Grażyny Krynickiej jest niezwykle intrygującą historią, przeniesioną niemal ze świata baśni. I z pewnością każdemu, zarówno młodemu, jak i nieco starszemu czytelnikowi, dostarczy radości, emocjonującego napięcia i wzruszeń.

Polecam

Oceń 
2017-09-22

Opowieść o magicznym lecie

Jak się zakończy ta historia, łatwo się domyślić, bo od dawien dawna dobro wygrywa ze złem, a to z kolei jest gwarantem przeżywania wielu przygód. I tu ważne jest zrozumienie, że przygody zawsze nas znajdą, gdy tylko będzie to potrzebne światu, nie nam. A przygody bywają różne. Oprócz tych wesołych, ciekawych, pełnych pozytywnych wrażeń, są też te groźne i niebezpieczne, w których trzeba się wykazać charakterem, wiedzą, umiejętnościami, a o tym najlepiej wiedzą bohaterowie Opowieści minionego lata.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Opowieści minionego lata

Opowieści minionego lata

Książka skierowana jest do młodszych czytelników. Osadzona na terenie malowniczych Mazur, pełna zaskoczeń fabuła, gwarantuje, że przygód i silnych wrażeń nie zabraknie.