W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://tylkorelaks.pl  używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies
Nowy Obniżka! Zapowiedziane szczęście Zobacz większe

Zapowiedziane szczęście

WPS0254

Nowy produkt

Autobiografia Jana Melerskiego zatytułowana „Zapowiedziane szczęście”, przekona nas, że nie bez przyczyny mawia się, że osoby ”w czepku urodzone” mają wyjątkowe szczęście.

Więcej szczegółów

20,93 zł brutto

-30%

29,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Jan Melerski
ISBN 978-83-7900-790-5
Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania 2017
Oprawa Miękka
Liczba stron 174
Format 148x210
Waga w gramach 300
Wysyłamy w: 24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

Autobiografia Jana Melerskiego zatytułowana „Zapowiedziane szczęście”, przekona nas, że nie bez przyczyny mawia się, że osoby ”w czepku urodzone” mają wyjątkowe szczęście.

Jan Melerski przyszedł na świat 1 stycznia 1940 roku. Tocząca się II wojna światowa nakazywała przewidywać, że dziecko będzie miało trudne życie. Okazało się jednak, że „czepek”, w którym urodził się Jan zagwarantował mu niebywałe szczecie.

„Zapowiedziane szczęście” opowiada historię życia Jana Melerskiego, od dnia narodzin do czasów obecnych. Dostrzeżemy jak trudno było wieść normalne życie w cieniu bombardowań i nieustającego lęku.

Jan i jego starszy brat dorastał wychowywany przez matkę. Ojciec został bowiem pojmany i wywiezionego do obozu jenieckiego. Na szczęście powrócił na łono rodziny, która pomimo trudności mogła spróbować wieść normalne życie.

Jan Melerski, wychowywany przez wymagających rodziców ostatecznie wyrósł na wartościowego, młodego mężczyznę. Zasady wyniesione z domu rodzinnego niejednokrotnie pomagały mu w życiu, choć okazuje się, że „czepek” również okazał się niezwykle przydatny.

W trakcie lektury z pewnością spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: czy to „czepek” sprawił, że niezwykłe przypadki, które zdarzały się przez całe życie Jana, zawsze kończyły się szczęśliwie?

Opinie

Oceń 
2017-08-10

Musisz o przeczytać!!!

Patrząc na książkę „ZAPOWIEDZIANE SZCZĘŚCIE” chyba pomyślicie sobie – znów nowa książka w tej całej masie ukazujących się prawie codziennie wydań. Autor nieznany a tytuł mało porywający. Jednak Wasza uwaga na pewno skupi się na oryginalnej okładce. Właśnie ona stanowi, jak gdyby częściowy spis treści, w postaci zdjęć, opowiedzianych w książce wydarzeń. Przekonacie się, że to nie jedna z wielu, ale jedyna w swoim rodzaju książka, którą warto przeczytać. Autobiografia nie tylko z zaskakującymi i dramatycznymi zdarzeniami, ale także z opisem sukcesów bohatera na różnych polach działania. Treść książki ukierunkowana jest na wydarzenia, które mogą (ale nie muszą) potwierdzać przepowiednię o szczęściu i powodzeniu dziecka urodzonego „w czepku”. Co to znaczy dowiecie się już na pierwszych stronach. Tu nie ma fantazji autora, tylko rzetelna relacja faktów dotyczących niebieskookiego blondynka, urodzonego w niezbyt korzystnym okresie – wojna, okupacja i bieda. W całym życiu, aż do teraźniejszości styka się z wieloma zaskakującymi sytuacjami, wieloma niespodziankami i zagrożeniami. Wyrastający z ubogiego środowiska już od wczesnego dzieciństwa zauważał znaczenie nauki w osiągnięciu liczącego się statusu w społeczeństwie. Ambitny w każdym działaniu, aż do przesady, był inicjatorem poczynań nie tylko w szczytnych działaniach, ale nieraz w lekkomyślnych i beztroskich zachowaniach. W kształtowaniu osobowości na pewno pomogły mu, już od dzieciństwa czytane książki. „To było wprost niewiarygodne, niezrozumiałe, skąd taki pęd do czytania…”. Za to Wy z każdą przeczytaną stroną będziecie coraz bardziej pewni, że nie marnujecie czasu i zainteresowanie Wasze wzrośnie, gdy poznacie nieustępliwe dążenie bohatera, mimo różnych przeciwności losu, do osiągnięcia swojego „szczytu”.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Zapowiedziane szczęście

Zapowiedziane szczęście

Autobiografia Jana Melerskiego zatytułowana „Zapowiedziane szczęście”, przekona nas, że nie bez przyczyny mawia się, że osoby ”w czepku urodzone” mają wyjątkowe szczęście.