Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść
Obniżka! Mitek Zobacz większe

Mitek

WPS0226

Nowy produkt

„Mitek” to wyjątkowa bajka o przyjaźni jaka połączyła chłopca o imieniu Kacper oraz ślimaka. Na pozycję składa się zestaw zawierający: bajkę w polskiej i niemieckiej wersji językowej, a także audiobooka dołączonego do wersji niemieckojęzycznej.Więcej szczegółów

31,43 zł brutto

-30%

44,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorJolanta Barthel
ISBN978-83-7900-660-1
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2016
OprawaMiękka
Liczba stron86
Format148x210
Wysyłamy w:48h - 72h + czas dostawy

Więcej informacji

„Mitek” to wyjątkowa bajka o przyjaźni jaka połączyła chłopca o imieniu Kacper oraz ślimaka. Na pozycję składa się zestaw zawierający: bajkę w polskiej i niemieckiej wersji językowej, a także audiobooka dołączonego do wersji niemieckojęzycznej.

Głównym bohaterem książki jest Kacperek, chłopiec, który obdarzył odwzajemnioną sympatią ślimaka. Mogłoby wydawać się, że ta para nie zdoła właściwie zadbać o swą przyjaźń, ale okazuje się, że dla tych dwojga nie ma rzeczy niemożliwych.

Podczas jednego ze spacerów przyjaciele wybiorą się nad jezioro, a zachwycony pięknem przyrody ślimak wyzna Kacprowi, że chciałby pozostać w tym miejscu na stałe. Czyżby łącząca ich więź miała zostać zerwana?

Bajka dowodzi, że prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, bez względu na okoliczności i odległość jaka rozdzieli przyjaciół.

Opinie

Napisz opinię

Mitek

Mitek

„Mitek” to wyjątkowa bajka o przyjaźni jaka połączyła chłopca o imieniu Kacper oraz ślimaka. Na pozycję składa się zestaw zawierający: bajkę w polskiej i niemieckiej wersji językowej, a także audiobooka dołączonego do wersji niemieckojęzycznej.