Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść

Seria Ciszy - I i II część

Nowy produkt

Cisza przed świętami!

Dwie części rewelacyjnej serii Alicji Masłowskiej-Burnos w doskonałej cenie!

Więcej szczegółów

45,95 zł brutto

-36%

71,80 zł brutto

zamiast 50,26 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorAlicja Masłowska-Burnos
ISBN9788379004645; 9788379006632
WydawnictwoPsychoskok
Rok wydania2016
OprawaMiękka
Liczba stron236, 298
Format140x200
Waga w gramach640
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

"Nie wchodź w moją ciszę"

Porywający dramat psychologiczno-erotyczny „Nie wchodź w moją ciszę” autorstwa Alicji Masłowskiej- Burnos zawiera w sobie element kryminału. Czytelnicy poznają historię Mai, która zmaga się z pracoholizmem i perfekcjonizmem. 

 

"Odprowadzam ciszę"

Thriller psychologiczno-erotyczny, będący kontynuacją głośnego debiutu literackiego „Nie wchodź w moją ciszę”, uznanego za jedną z najlepszych premier książkowych 2016 roku. Pozycja nie jest finałem zakańczającym historię Mai Karewicz i Adama Starskiego, lecz kolejną częścią „Trylogii ciszy”.

Zawartość

Opinie

Napisz opinię

Seria Ciszy - I i II część

Seria Ciszy - I i II część

Cisza przed świętami!

Dwie części rewelacyjnej serii Alicji Masłowskiej-Burnos w doskonałej cenie!

Produkty powiązane