Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść

Seria "Wyspy.." Anety Skarżyński

Wyspy

Nowy produkt

Promocja!

Wyspy Naftalinowe, Wyspy Paprykarzowe i Wyspy Pieprzowe

Razem 35% taniej!

Więcej szczegółów

65,46 zł brutto

-35%

100,70 zł brutto

zamiast 70,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

AutorAneta Skarżyński
ISBN9788379002610; 9788379003600; 9788379004393
Rok wydania2014 - 2015
OprawaMiękka
Format140x200
Waga w gramach1100
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

„Wyspy Naftalinowe” Anety Skarżyński to opowieść przygodowa osadzona w epoce „późnego Gierka”, a więc w socjalistycznej rzeczywistości. Główną bohaterką jest ośmioletnia Anetka, u której stwierdzono nadpobudliwość psychoruchową. Być może właśnie jej niefrasobliwość powoduje, że nie może spokojnie usiedzieć na miejscu i trzymać języka za zębami, co wpędza ją w liczne kłopoty.

„Wyspy Paprykarzowe” Anety Skarżyński to kontynuacja życiowych perypetii i historii Anety z poprzedniej części - „Wyspy Naftalinowe”. Autorka po raz kolejny daje nam porcję niesamowitych przygód obciążonej nadpobudliwością psychoruchową dziewczynki. 

„Wyspy Pieprzowe” Anety Skarżyński są książką dla wszystkich dorosłych czytelników, którzy zapomnieli, czym jest prawdziwa radość. 

Zawartość

Opinie

Oceń 
2016-03-23

Bardzo humorystyczne

Przeczytałam wszystkie trzy części Wysp i ubawiłam się za wszystkie czasy. Autorka świetnie opisała perypetie niesfornej Anetki od podstawówki, aż po studia. W niektórych przygodach można dopatrzyć się podobnych, własnych postępowań z dzieciństwa, czy młodości co rozbawia jeszcze bardziej. Cała trylogia jest komiczna, barwna i bardzo emocjonalna.
Gorąco polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Seria "Wyspy.." Anety Skarżyński

  Seria "Wyspy.." Anety Skarżyński

  Promocja!

  Wyspy Naftalinowe, Wyspy Paprykarzowe i Wyspy Pieprzowe

  Razem 35% taniej!

  Produkty powiązane