Obniżka! Piatnik Gra Digit Zobacz większe

Piatnik Gra Digit

PK006

Nowy produkt

Digit to niezwykle wciągająca gra logiczna. Prosta w założeniach, a jednocześnie stawiane przez nią zadania wymagają ruszenia głową.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,99 zł brutto

-4,00 zł

21,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

ProducentPiatnik
Rodzaj gryKarciane
Liczba graczyod 1 do 4
Wiek graczy8+
Edycjapolska
Waga w gramach160
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

Jest to wciągająca gra logiczna, która została polecona przez wielu nauczycieli matematyki. Zaczynamy od ułozenia z patyczków jednego wzoru, jakiego znajdziemy na karcie. Następnie gracz losuje kolejną kartę i próbuje ułożyć pokazaną na niej figurę, przesuwając tylko jeden patyczek w jednej kolejce. Do dyspozycji mamy cztery tryby gry, czyli gra samodzielna, w parach, z innymi graczami oraz digipasjans.

 

Piatnik to jeden z największych producentów kart do gry. Firma założona w 1824 roku w wiedniu była początkowo niewielkim zakładem, w którym karty były malowane ręcznie przez pracowników.

 

Początkowo funkcjonowała jako manufaktura jednak pod koniec XIX wieku została przekształcona w przedsiębiorstwo przemysłowo i przybrała nazwę FERD. PIATNIK & SOHNE. Wtedy też synowie Ferdynanda Piatnika włączyli się w prowadzenie firmy. Dynamiczny rozwój sprawił, że Piatnik jest teraz jedną z najbardziej cenionych marek produkujących karty a ich produkty są znane na całym świecie.

 

 

 

Opinie

Oceń 
2016-08-18

Polecam

Bardzo przyjemna gra logiczna z możliwością rywalizacji pomiędzy grającymi. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę - zapraszam i polecam ten produkt!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Piatnik Gra Digit

    Piatnik Gra Digit

    Digit to niezwykle wciągająca gra logiczna. Prosta w założeniach, a jednocześnie stawiane przez nią zadania wymagają ruszenia głową.