Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść
Obniżka! Piatnik Gra My First Activity Zobacz większe

Piatnik Gra My First Activity

PK003

Nowy produkt

My First Activity to zabawna i emocjonująca gra edukacyjna dla 3-16 graczy od 4 lat. Gracze mogą ćwiczyć kreatywność, pewność siebie i poszerzać słownictwo, a ich ręce i nogi są w ciągłym ruchu! Można grać już w 3 osoby, ale gra świetnie się sprawdza również w dużej grupie.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

52,50 zł brutto

-12,00 zł

64,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

ProducentPiatnik
Rodzaj gryTowarzyska
Liczba graczyod 3 do 16
Wiek graczyod 8 lat
Edycjapolska
Waga w gramach830
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

Tym razem Activity dla najmłodszych graczy, czyli już od lat czterech! Ta gra została wielokrotnie nagradzana w całej Europie.

W pudełku znajdziemy puzzle, które służą do złożenia planszy, słoniki, które są naszymi pionkami oraz karty, które zawierają hasła i mnóstwo kolorowych obrazków. Tutaj mamy to samo, co w innych wersjach tych gier, czyli hasło możemy opisać, pokazać lub narysować. Wygrywa ten gracz, którego słoń pierwszy dojdzie do mety. Gra rozwija kreatywność, pewność siebie i poszerza słownictwo, a przede wszystkim integruje cały zespół.

Wiek: 4+

Liczba graczy: 3-16

Pudełko zawiera: 165 kart z hasłami, 6 puzzli do ułożenia planszy, 2 drewniane pionki, instrukcja

 

Piatnik to jeden z największych producentów kart do gry. Firma założona w 1824 roku w wiedniu była początkowo niewielkim zakładem, w którym karty były malowane ręcznie przez pracowników.

 

Początkowo funkcjonowała jako manufaktura jednak pod koniec XIX wieku została przekształcona w przedsiębiorstwo przemysłowo i przybrała nazwę FERD. PIATNIK & SOHNE. Wtedy też synowie Ferdynanda Piatnika włączyli się w prowadzenie firmy. Dynamiczny rozwój sprawił, że Piatnik jest teraz jedną z najbardziej cenionych marek produkujących karty a ich produkty są znane na całym świecie.

 

 

 

Opinie

Oceń 
2016-06-05

Polecam

Prawdziwie imprezowa, drużynowa gra integrująca i zbliżająca do siebie dzieci. Świetna na każde kids party! Tu w wersji dla przedszkolaków, z nauką języka angielskiego w tle. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę - zapraszam i polecam ten produkt!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Piatnik Gra My First Activity

  Piatnik Gra My First Activity

  My First Activity to zabawna i emocjonująca gra edukacyjna dla 3-16 graczy od 4 lat. Gracze mogą ćwiczyć kreatywność, pewność siebie i poszerzać słownictwo, a ich ręce i nogi są w ciągłym ruchu! Można grać już w 3 osoby, ale gra świetnie się sprawdza również w dużej grupie.

  Produkty powiązane