Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść
Obniżka! Piatnik Gra Activity Junior Zobacz większe

Piatnik Gra Activity Junior

PK002

Nowy produkt

Narysuj "kieszeń", opisz "ciekawość", pokaż na migi "naleśnik" nim upłynie czas! 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

55,50 zł brutto

-18,30 zł

73,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

ProducentPiatnik
Rodzaj gryTowarzyska
Liczba graczyod 3 do 16 osób
Wiek graczyod 8 lat
Edycjapolska
Waga w gramach860
Wysyłamy w:24h - 48h + czas dostawy

Więcej informacji

Kolejna wersja gry Activity, tym razem przeznaczona dla dzieci starszych. Jest to połączenie kalamburów z planszówką, co powoduje, że dzieci mają świetną zabawę, a przy okazji uczy ich szybkiego myślenia i kojarzenia faktów. Tutaj także jest zasada z trzema różnymi sposobami „przekazania” hasła — rysowanie, opisywanie lub pokazywanie. Oczywiście piasek odmierza czas, który przy świetnej zabawie szybko się kończy. Jeżeli odgadłeś hasło, to możesz przesunąć swój pionek i przyśpieszyć swojej drużynie zwycięstwo.

Gra przeznaczona dla dzieci od siódmego do trzynastego roku życia.

Można grać w grupie od 3 do 16 osób.

Pudełeczko zawiera 300 kart, 4 pionki, planszę, klepsydrę i intrukcję.

 

 

 

 

Piatnik to jeden z największych producentów kart do gry. Firma założona w 1824 roku w wiedniu była początkowo niewielkim zakładem, w którym karty były malowane ręcznie przez pracowników.

 

Początkowo funkcjonowała jako manufaktura jednak pod koniec XIX wieku została przekształcona w przedsiębiorstwo przemysłowo i przybrała nazwę FERD. PIATNIK & SOHNE. Wtedy też synowie Ferdynanda Piatnika włączyli się w prowadzenie firmy. Dynamiczny rozwój sprawił, że Piatnik jest teraz jedną z najbardziej cenionych marek produkujących karty a ich produkty są znane na całym świecie.

 

 

 

Opinie

Oceń 
2016-06-05

Polecam

Prawdziwie imprezowa, drużynowa gra integrująca i zbliżająca do siebie młodzież. Świetna na każdą imprezkę! Tu w wersji dla gimnazjum. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę - zapraszam i polecam ten produkt!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Piatnik Gra Activity Junior

  Piatnik Gra Activity Junior

  Narysuj "kieszeń", opisz "ciekawość", pokaż na migi "naleśnik" nim upłynie czas! 

  Produkty powiązane