Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść
Obniżka! Czarne historie - Medycyna Zobacz większe

Czarne historie - Medycyna

G3014

Nowy produkt

Co wyjdzie z połączenia lekarza uzależnionego od leków, psychicznych pacjentów i psychozy? Właśnie to, co czeka nas w Czarnych historiach — medycyna. Poznaj wszystkie tajemnice. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

35,70 zł brutto

-15%

42,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

ProducentG3
Rodzaj gryImprezowa
Liczba graczy2+
Wiek graczyod 18 lat
Edycjapolska
Waga w gramach150

Więcej informacji

Mroczne legendy z poczekalni, tajemnicze historie z gabinetu starego lekarza, a wszystko z nutą grozy. To wszystko znajduje się w Czarnych historiach — medycyna. W tej wersji mamy możliwość poznania tajemniczych morderstw, które mogli popełnić lekarze, pielęgniarki lub pacjenci, którzy mieli dość czekania w kolejkach. Zastanów się, zanim władzę nad Twoim ciałem przejmie lekarz...Autorka tej wyjątkowej edycji Nicola Berger pracuje jako niezależna dziennikarka, autorka, lektorka
 i specjalistka PR. 
Medycyna to już jej czwarta własna edycja Czarnych historii. Skąd czerpała pomysły? Co było jej inspiracją? Nie odważyliśmy się zapytać...

 

Międzynarodowy bestseller!

W Niemczech sprzedano ponad 1 000 000 egzemplarzy!

Opinie

Napisz opinię

Czarne historie - Medycyna

Czarne historie - Medycyna

Co wyjdzie z połączenia lekarza uzależnionego od leków, psychicznych pacjentów i psychozy? Właśnie to, co czeka nas w Czarnych historiach — medycyna. Poznaj wszystkie tajemnice. 

Produkty powiązane