Obniżka! Ewolucja Pochodzenie gatunków Zobacz większe

Ewolucja Pochodzenie gatunków

G3031

Nowy produkt"Ewolucji" gracze łączą różne cechy zwierząt i hodują własną populację, dysponując wciąż zmieniającą się ilością zasobów żywności. Każdy może zdominować życie na planecie, regulując liczbę zwierząt w danym gatunku, zdobywając nowe pożyteczne cechy i walcząc z przeciwnikami.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,00 zł brutto

-15%

40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

ProducentG3
Rodzaj gryniekolekcjonerskie
Liczba graczy2 do 4
Wiek graczyod 12 lat
Edycjapolska
Waga w gramach230
Wysyłamy w:48h - 72h + czas dostawy

Więcej informacji

Naszą planetę zamieszkują rozmaite formy życia. Teoria ewolucji wyjaśnia, jakie różnice powstawały pomiędzy gatunkami w trakcie ich walki o przetrwanie. Zwierzęta od zawsze poddawane były wpływom środowiska, w którym żyły. Wszystkie musiały zmagać się ze znajdowaniem pokarmu, niektóre zmuszane były do obrony przed drapieżnikami czy samotnej walki z siłami natury.W "Ewolucji" gracze łączą różne cechy zwierząt i hodują własną populację, dysponując wciąż zmieniającą się ilością zasobów żywności. Każdy może zdominować życie na planecie, regulując liczbę zwierząt w danym gatunku, zdobywając nowe pożyteczne cechy i walcząc z przeciwnikami.

Opinie

Napisz opinię

Ewolucja Pochodzenie gatunków

Ewolucja Pochodzenie gatunków"Ewolucji" gracze łączą różne cechy zwierząt i hodują własną populację, dysponując wciąż zmieniającą się ilością zasobów żywności. Każdy może zdominować życie na planecie, regulując liczbę zwierząt w danym gatunku, zdobywając nowe pożyteczne cechy i walcząc z przeciwnikami.