Podanie danych osobowych na stronie internetowej http://tylkorelaks.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Więcej informacji w zakładce: Polityka prywatności


Korzystając ze strony Akceptujesz powyższą treść
Obniżka! Ważne są tylko chwile Zobacz większe

Ważne są tylko chwile

Ważne są tylko chwile

Nowy produkt

„Ważne są tylko chwile” to uniwersalna opowieść o człowieku, który szuka szczęścia tam, gdzie inni go nie szukają bądź boją się go tam szukać, ze względu na schematy, jakie narzuca im społeczeństwo. 

Więcej szczegółów

21,46 zł brutto

-26%

29,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wciągająca opowieść, która pozwala czytelnikom poznać jedyną w swoim rodzaju Anastazję. Główna bohaterka tylko pozornie zdaje się całkiem zwyczajną osobą, która jak każdy przemierza szarą codzienność. Przeszłość, która boleśnie doświadczyła Anastazję sprawiła, że bez pamięci rzuciła się w wir pracy ale nie minie chwila, a Anastazja stwierdzi, że obecne życie już jej nie odpowiada.

Budowany przez lata „pancerz ochronny” zacznie pękać, a do głosu dojdzie potrzeba bliskości drugiego człowieka. Anastazja ma bowiem wszystko ale pieniądze i stabilna pozycja zawodowa nie jest w stanie zastąpić miłości. Poszukiwanie uczucia opartego na partnerstwie, zaufaniu i przyjaźni nie jest łatwe i zdaje się, że będzie jeszcze trudniej. Czas dostosowywania się do potrzeb innych minął, lecz życie zgodnie z własnymi zasadami w rzeczywistości na, którą nie ma się wpływu nie ułatwia realizacji marzeń. Czy wobec kolejnych przeciwności losu Anastazja odnajdzie upragnioną miłość?

Powieść pozwoli nam przemierzać splątane emocjami korytarze kobiecej osobowości. Odczuć jak wielkie staje się pragnienie wolności w momencie podporządkowania drugiemu człowiekowi. Anastazja, która zdaje się cechować nieprzeciętną wrażliwością, bezustannie czegoś szuka. Pędzi na oślep pchana wrażeniem, że jej życie to jedynie ulotny moment…

Opinie

Napisz opinię

Ważne są tylko chwile

Ważne są tylko chwile

„Ważne są tylko chwile” to uniwersalna opowieść o człowieku, który szuka szczęścia tam, gdzie inni go nie szukają bądź boją się go tam szukać, ze względu na schematy, jakie narzuca im społeczeństwo.